Знайдено спосіб безпечного відвідування ресторанів після пандемії коронавірусу

June 28, 2020 by No Comments

В іспанських ресторанах введуть нові заходи безпеки після пандемії коронавірусу. Про це повідомляє The Sun.

За даними газети, місцеві ресторатори знайшли спосіб захистити відвідувачів за допомогою пластикових конструкцій, встановлених на столиках. Так люди зможуть зустрічатися і вечеряти разом, дотримуючись при цьому правило соціального дистанціювання.

Подібні заходи вже прийняли в Леганесі: в одному із закладів міста столики обладнали рамками, виготовленими з матеріалу для захисту кас в місцевих супермаркетах. Передбачається, що після зняття карантину відвідувачів будуть зустрічати офіціанти в масках і рукавичках і пропонувати пройти до столу повз інших «ізольованих» гостей.

На думку власників ресторану, це дозволило б гостям насолоджуватися їжею і напоями, не турбуючись про можливість заразитися від людини, що сидить перед ними, або проходять повз людей.

У свою чергу, влада Мадрида розглядають питання про збільшення відкритих площ, що надаються ресторанам, щоб дозволити їм розмістити відвідувачів максимально віддалено один від одного. Крім того, нічні клуби міста збираються наслідувати приклад китайських, де персонал і гості зобов’язані носити маски, вимірювати температуру і користуватися дезинфікуючим гелем для рук.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *