Журналіст обурив шанувальників любов’ю до млинців з рибою

Британський спортивний коментатор Іан Абрахамс (Ian Abrahams) на прізвисько Лось (Moose) розповів в Twitter про свій улюблений святковий смаколик – млинці з тунцем. Передплатники не схвалили смакові переваги Лося і назвали його ненормальним.

«Завтра млинцевий день, не можу дочекатися свого звичайного млинцевого сніданку, млинців з тунцем, – чудово», – підписав Абрахамс фотографію свого улюбленого блюда. Він збирався приготувати його в честь так званого Жирного вівторка – свята, що знаменує переддень Великого посту.

Публікація набрала сотні лайків і тисячі коментарів. Більшість користувачів визнали таке поєднання продуктів неприпустимим. «Тобі потрібно перевірити свій жорсткий диск, Іан», – іронічно зауважив англієць Джошуа Брідж (Joshua Bridge), натякаючи на божевілля журналіста. «Я думаю, що багато людей говорили вам про це багато разів, але з вами дійсно щось не так», – уклав футбольний фанат Джеймі Турнбалл (Jamie Turnbull).

Багато користувачів відреагували на публікацію картинками і анімацією, яка зображує нудоту. Один з них охрестив Абрахамса фріком.

Шанувальник коментаторського таланту журналіста жартома видав йому «червону картку», яка б означала видалення з ігрового поля.