З’явився ресторан з останніми стравами засуджених до страти

August 29, 2019 by No Comments

В Японії з’явився ресторан, в якому два тижні подавали страви, які засуджені до страти в’язні обрали для останньої трапези. Про це повідомляє видання КуПол.

Ресторан під назвою «Нінг», що перекладається як «Людський ресторан», відкрився в «районі червоних ліхтарів».

Серед представлених в меню позицій особливою популярністю користувалися три варіанти трапези. Перший набір – гамбургер, яйця круто, печена картопля і три шота віскі – вибрав і з’їв перед розстрілом вбивця і грабіжник Гері Марк Гілмор (Gary Mark Gilmore), що став першим злочинцем, страченим в США після зняття мораторію на смертну кару 1967 року.

Перед стратою можна з’їсти що завгодно. Це привід шикануть і позлити охоронців

Відвідувачам також сподобалося блюдо «чорної вдови» Джудіас Буеноано (Judias Buenoano), яка отруїла чоловіка і коханця, втопила в річці 19-річного сина-інваліда і намагалася вбити ще одного чоловіка. Вона поласувала спаржею, брокколі, помідорами і полуницею перед стратою на електричному стільці.

Популярністю користувався і вечерю, що складається з відра крилець з KFC, картоплі фрі, 450 грамів полуниці і смажених креветок. Таку останню трапезу обрав для себе маніяк Джон Уейн Гейси (John Wayne Gacy), відомий як «клоун-вбивця».

Ресторан працював два тижні і був частиною інсталяції арт-групи Chim ↑ Pom. Відвідувачі закладу залишили позитивні відгуки про його роботу.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *