Велетенський англійський сніданок ніхто не зміг з’їсти

Кафе в англійському місті Донкастер, графство Саут-Йоркшир, запропонувало відвідувачам подужати гігантський англійський сніданок, що складається з 65 частин. Про це пише Mirror.

Блюдо під назвою «Термінатор 2» включає в себе вісім традиційних компонентів англійського сніданку, в тому числі бекон, сосиски і яйця, а також величезна кількість квасолі і тост. Незважаючи на велетенські розміри, блюдо коштує 15 фунтів стерлінгів (близько 1,2 тисячі рублів).

У кафе вже існувала позиція під назвою «Термінатор», але відвідувачі швидко розправлялися з нею. Зменшена версія вартістю 7,95 фунта стерлінгів (670 рублів) складалася з чотирьох компонентів.

Поки що жоден з тих, хто замовив оновленого «Термінатора», не зміг доїсти його, відзначили в кафе. Людині, який зможе осилити сніданок, обіцяють місце на стіні слави закладу.

На початку червня в американському штаті Луїзіана пройшов чемпіонат світу з поїдання устриць. Переможцем став початківець їдець Деррон Бріден (Darron Breeden), який за вісім хвилин встиг з’їсти 40 дюжин молюсків.