В Оренбурзькій області почали виробляти біопаливо з контрабандних продуктів

В Оренбурзькій області компанія з переробки відходів розпочала виробництво пального для автомобілів (біогазу) з контрабандних продуктів. Про це повідомляє ресурс Flat Road.

Виробник вже підписав договір з Россільгоспнаглядом. Документ дає дозвіл на переробку вилучених на митниці продуктів для виробництва біогазу, який може використовуватися як паливо для автомобілів. В основному паливо виробляється з фруктів, овочів, а також м’яса і сиру. Використовуються і відходи від агровиробництва.

В основу методу переробки продуктів в біопаливо лягла давно відома технологія зброджування метаном, яка була доопрацьована на підприємстві.

За кожен перероблений кілограм продуктів виробник отримує близько шести рублів прибутку. Як повідомляється, сумарний дохід дозволяє «закрити» витрати на податки та виробництво. У нинішньому році підприємству вже вдалося переробити понад сім тонн контрабандних товарів.

На даний момент вироблений газ використовується виключно всередині компанії, але вже скоро планується створити перші АЗС з біопаливом.