Російський нутриціолог перерахувала способи схуднути за тиждень

June 30, 2022 by No Comments

Російський нутриціолог Олена Свиридова перерахувала способи, які допоможуть схуднути за тиждень. Своїми рекомендаціями вона поділилася у розмові з «Лентою.ру» у понеділок, 27 червня.

За словами спеціалістки, швидке схуднення шкідливе для організму. «Ви можете скинути кілька зайвих кілограмів за короткий термін і набути серйозніших проблем зі здоров’ям», — пояснює вона. Однак швидко покращити тонус тіла можливо завдяки «чистому» харчуванню, фізичній активності та правильному догляду, стверджує експерт.

Russian nutritionist listed ways to lose weight in a week

Насамперед Свиридова радить виключити з раціону всі шкідливі перекушування шоколадом чи чіпсами, замінивши їх фруктами чи злаковими батончиками. До того ж вона рекомендує виробити графік трьох повноцінних прийомів їжі за день. Крім того, слід дотримуватися так званого «правила тарілки», згідно з яким 50 відсотків страви мають складати овочі, 25 – білки та 25 – вуглеводи.

Серед іншого нутриціолог пропонує відмовитися від ліфта на користь сходів, робити ранкову зарядку та виділяти час для піших прогулянок чи катання на велосипеді. Експерт наголошує, що зазначені активності допоможуть м’язам бути в тонусі, а також сприяють гарному самопочуттю та виробленню ендорфінів.

Насамкінець спеціалістка нагадала про важливість доглядових процедур. Зокрема, необхідно робити скрабування тіла тричі на тиждень та зволожувати шкіру лосьйоном після кожного прийняття душу.

Раніше в червні дієтолог Маргарита Корольова назвала ефективний спосіб схуднути до літньої відпустки. Вона порадила скоригувати харчування та їсти здорову їжу. «Наша мета – зменшити обсяг шлунка завдяки дробовому харчуванню. Це три основні прийоми їжі та два-три корисні перекуси», — пояснює експерт.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *