Росіянка вирішила засудити Mcdonald’s через запахи в квартирі

Росіянка з Санкт-Петербурга вирішила засудити ресторан швидкого харчування Mcdonald’s, який знаходиться на першому поверсі її будинку. Жінка зажадала від ресторану більше 72 мільйонів рублів компенсації, оскільки запахи від підприємства потрапляють в квартиру. Про це пише “Комсомольська правда” з посиланням на Об’єднану прес-службу судів міста.

Будинок Росіянки розташований на головній барній вулиці Петербурга — Рубінштейна. На фасаді будівлі розміщені блоки системи кондиціонування, вентиляційні трубопроводи та інше обладнання. Від них цілодобово виходить шум, по стінах йде вібрація. Також жінка поскаржилася на запах від пересмаженого масла і жиру в квартирі.

За рішенням суду була призначена експертиза, оскільки городянка повідомила про втрату сну і головні болі через нібито незаконно встановлені конструкції. Однак фахівці вказали, що вимоги петербурженки необгрунтовані.

За даними експертизи, вдень шум не перевищує нормативи, а вночі не доноситься до спальні Росіянки, вікна якої виходять на інший бік будинку. В результаті Куйбишевський районний суд відмовив жінці в компенсації шкоди.