Росіян повчили вибирати продукти для Великого посту

“Роскачество” розповіло про те, на що звертати увагу при виборі продуктів до Великого посту. Докладні інструкції розміщені на сайті організації.

Зокрема, при виборі рису рекомендується звертати увагу на зерна: вони повинні бути однієї довжини і форми, цілими, в упаковці не повинна міститися лушпиння. Також краще брати недавно упакований рис – чим він свіже, тим якісніше. Якщо стоїть завдання приготувати кашу або пиріг, краще використовувати круглозерний рис, тоді як середньозерний рис підходить для приготування супів, різотто, а довгозерний (індика) краще використовувати в якості самостійного блюда.

При виборі гречки важливо звернути увагу на форму крупи: ядро ​​гречки має бути незбиране, але не роздроблене. Крім цього, перевагу варто віддавати продукту насиченого шоколадного кольору – чим продукт світліше, тим довше він зберігався на складі або в магазині.

Стоячи біля полиці з рослинним маслом, фахівці рекомендують не звертати увагу на маркетингові виверти. Пояснюється, що вітамін Е присутній у всіх маслах, барвники не розчиняються в цій субстанції, а відсутність консервантів пов’язано з тим, що мікроби не розмножуються в цьому продукті через відсутність води. Важливими критеріями при виборі є способи отримання і очищення масла, його колір, а також термін придатності та умови зберігання.

У православних Великий піст розпочався 11 березня і триватиме до 27 квітня.