Піцерія ховала шматки м’яса у веганській піці

Вегетаріанка Джей Палмер з британського Ферріхілла поскаржилася на піцерію Domino’s Pizza, яка доставила їй піцу із захованими в тесті шматочками курки і ковбаси. Про це Палмер розповіла на своїй сторінці в Facebook .

За словами дівчини, вона вказала, що піца повинна бути веганскої, і співробітники запевнили її в тому, що не стануть додавати м’ясо. Помітивши, що замовлення було виконано невірно, Палмер зателефонувала зі скаргою в заклад, однак повірили їй не відразу. Перевіривши замовлення, менеджер приніс вибачення дівчині і запропонував повернути гроші за піцу, а також приготувати нову. Палмер відмовилася.

На сторінці в Facebook дівчина закликала всіх не довіряти Domino’s Pizza. Також незадоволена клієнтка має намір вжити заходів, щоб надалі піцерія «не дискримінувати веганські спосіб життя». Палмер планує обговорити наступні кроки з вегетаріанським спільнотою.

Керівництво піцерії відзначило, що абсолютно безглуздо стверджувати, що це було зроблено навмисно, повідомляє Independent . У Domino’s Pizza додали, що в даний час компанія розглядає можливість додавання веганських страв свого меню, щоб задовольнити зростаючий попит.