Німецький ресторан прибрав з меню страви з лебедів

Німецький ресторан вилучив зі свого меню страви з лебединого м’яса, пише The Local. Таке рішення заклад прийняв після того, як деякі місцеві жителі виступили проти ідеї готувати їжу з настільки граціозних птахів. Як довго частування з лебедів протрималися в меню, не уточнюється.

За словами представника ресторану, він вирішив видалити з меню страви з диких птахів, щоб, по-перше, покласти край дискусії між прихильниками і противниками ідеї приготування їжі з лебедів, а по-друге, продемонструвати свою повагу тим, хто виступив проти оновленого переліку страв.

Спочатку ресторан вирішив подавати лебедів, оскільки вважав нерентабельним простий відстріл птахів: їх вбивали на прохання фермерів, у яких лебеді крали урожай, після чого мертвих пернатих просто закопували в землю. Власнику закладу це здалося неправильним і він став забирати туші собі. Рецепти він відшукав у старовинній кухонній книзі.

В даний час лебедів не можна назвати частим гостем на сучасному столі. Цих птахів до святкових столів подавали кілька століть назад.