Названі шкідливі улюблені супи росіян

Суп
Суп

Найменш корисним супом, популярним серед росіян, виявилася солянка. Також з обережністю слід ставитися до грибних супів, повідомляє dietadom91.com з посиланням на опитаних експертів.

За словами лікаря-гастроентеролога, кандидата медичних наук Володимира Пилипенка , через високу калорійність, змісту декількох видів м’яса і копченостей солянка може нашкодити здоров’ю людей із серцево-судинними захворюваннями, гіпертонічною хворобою і зайвою вагою.

При високому холестерин варто відмовитися від перших страв на м’ясному бульйоні. Лікар-дієтолог клініки лікувального харчування Федерального дослідного центру харчування і біотехнології кандидат медичних наук Олена Ліванцова порадила зливати перший і другий бульйони під час готування.

Обидва фахівці зійшлися на думці, що найкорисніші супи – овочеві, їх рекомендується їсти на обід кожен день. У них багато калію і магнію, які позитивно впливають на роботу шлунка і кишечника. «Це оптимальний вибір в якості джерела поживних речовин», – сказала Ліванцова.

Раніше фонд «Громадська думка» з’ясував, що 76 відсотків росіян їдять першу страву по буднях, не роблять цього 21 відсоток опитаних.

5 квітня святкується Міжнародний день супу.