Кухар розкрив дивні переваги в їжі Вікторії Бекхем

June 30, 2022 by No Comments

Іспанський кухар розкрив дивні прохання співачки та дизайнера Вікторії Бекхем щодо приготування їжі в ресторані. Інтерв’ю із ним публікує портал Daily Mail.

Відомо, що Дані Гарсія працював як шеф на весіллі футболіста Серхіо Рамоса та телеведучої Пілар Рубіо, яке відбулося у червні 2019 року. Співрозмовник видання зізнався, що розчарувався у перевагах бізнес-вумен, оскільки вона змінила все меню, над яким він старанно працював спільно з нареченим та нареченим.

«Мені здалися дивними вимоги Бекхема, яка попросила замінити всі запропоновані їй страви. Їжа Вікторії відрізнялася від їжі гостей і складалася лише з овочів», — уточнив він і додав, що бізнес-леді постійно пила кокосову воду, відмовляючись від інших напоїв.

Крім цього, за словами Гарсії, підприємниця зобов’язала офіціантів поставити біля її тарілки миску з м’ятними льодяниками та антисептик зі спиртом. «Я здивувався її вимогам, бо тоді ще навіть не почалася пандемія коронавірусу», — сказав він.

У лютому колишній півзахисник збірної Англії Девід Бекхем відкрив деталі дієти своєї дружини. За словами спортсмена, секретом стрункості Вікторії є споживання однієї і тієї ж страви протягом 25 років. З’ясувалося, що вона їсть лише тушковані овочі з будь-якою рибою, приготовленою на грилі.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *