Дівчина в бікіні виловила величезного сома голими руками

Мисливиця і рибалка з американського штату Алабама зловила в озері сома голими руками. Про це повідомляє газета Daily Mirror.

23-річна Ханна Баррон (Hannah Barron), одягнена лише в бікіні, шорти і спеціальне взуття, з головою занурилася під воду і виринула вже з величезною рибою. Дівчина витягла улов на сушу, одну руку засунувши по лікоть в пащу сома, а іншою утримуючи тушу.

Баррон поділилася кадрами з спійманою рибою на своїй сторінці в Facebook. Багатьох коментаторів жахнув розмір і зовнішній вигляд сома. “Яка гігантська риба, якби така вкусила мене, навіть не знаю, як би я вчинив», – писали одні. “Дівчина така спокійна і усміхнена, хоча до її руки присмокталася величезна істота», — дивувалися інші.

Американка зізналася, що часто після риболовлі відпускає рибу назад у водойму і тільки в рідкісних випадках приносить додому і з’їдає її.

Метод лову сомів голими руками, поширений на південному сході США, називається нудлінг. Цей термін застосовується і до інших нетрадиційних способів риболовлі, при яких не використовують приманки, вудки, рибальську котушку та інше обладнання.

Більшість нудлерів рибалять з помічником, який допомагає витягнути сома на берег або в човен. Цей метод лову риби може привести до порізів і дрібних ран на руках рибалок. Небезпеку можна знизити за допомогою спеціального захисного одягу і рукавичок.

Звичайний сом – велика прісноводна  риба сімейства сомових. Харчуються дрібними ракоподібними, комахами і мальками риб. Соми можуть досягати п’яти метрів в довжину і важити до 400 кілограмів.