Англієць приготував страви з «Володаря кілець» і їв їх одночасно з героями

Англієць Нейт Кроулі і його дівчина Ешлі приготували 14 страв з трилогії «Володар кілець», щоб їсти одночасно з героями фільму. Так пара вирішила вшанувати пам’ять батька і матері Нейта, які були шанувальниками серії режисера Пітера Джексона , повідомляє КуПол.

«Обидва моїх батьків дійсно любили ці фільми, і я дивився їх з ними. Тому думаю, що марафон “Володар кілець” – це свого роду спосіб вшанувати їх пам’ять », – розповів Нейт. Але не можна починати 11-годинний кіномарафон без невеликої підготовки, тому молодий чоловік склав спеціальне меню з пирогом, беконом, ельфів хлібом, сиром, напоєм орків і іншими стравами.

Марафон розпочався з чаю з пирогом, який Нейт і його дівчина їли одночасно з постійно голодними хоббитами. Через годину настав час другого сніданку. Шанувальник трилогії ділився своїми враженнями і фотографіями страв в Twitter.

Іноді Нейту доводилося імпровізувати. «По дорозі в Лоріена прийшов час для ельфійського хліба (печиво Jacob’s Butter Puffs) і трохи хумус з виноградом. Думаю, його їли ельфи », – розповів молодий чоловік. Перегляд всієї трилогії зайняв більше 15-ти годин. Останнім стравою став чай ​​з пирогом, з якого і почався марафон.