Американська журналістка відвідала «Смачно і крапка» і поділилася враженнями

June 30, 2022 by No Comments

Американська журналістка Андреа Палашано (Andrea Palasciano) відвідала ресторан швидкого харчування «Смачно і крапка» на Пушкінській площі в Москві і порівняла страви з оригінальними стравами «Макдоналдса». Враженнями від візиту вона поділилася у колонці для Business Insider.

Насамперед американка звернула увагу на те, що після ребрендингу з меню зникли «Хепі Міл», «Біг Мак» та «Макфлурі». Однією з найпомітніших змін, на її думку, також стала упаковка. Тепер вона біла, і на ній немає логотипів.

Журналістка зізналася, що вона не завсідник «Макдоналдса», але має дуже яскраві дитячі спогади про їжу з цього закладу. Вона вирішила відтворити своє стандартне замовлення з минулого та початку з основної страви швидкого харчування — чизбургера. За словами дівчини, булочка і сир були такими ж, як і в оригінальній страві, але котлета здалася їй менш солоною. Вона також заявила, що у бургері не було скибочки маринованого огірка. Заміна Філе-о-Фіш – Фіш Бургер – приємно здивувала американку. За її словами, бургер анітрохи не змінився. “Булочка, риба – все те ж саме, аж до злегка загадкового білого соусу”, – зазначила вона.

Картопля фрі видалася журналістці менш солоною і хрумкою, ніж вона очікувала. А ось нагетси не розчарували. «Вони хрумкі, курка ніжна, і в них така ж химерна форма, як завжди», — констатувала вона.

Морозиво у «Смачно — і крапка» постачається у стаканчиках меншого розміру, ніж у «Макдональдсі», зазначила дівчина. «Це був фінал, що розчаровує», — додала вона, зазначивши при цьому, що на смак морозиво залишилося таким же смачним.

«Мій вердикт? Смак нового російського “Макдоналдса” практично такий самий, як і раніше. Начебто майже нічого не сталося», — резюмувала американка.

«Макдоналдс» оголосив про остаточний вихід з російського ринку 16 травня. Бізнес компанії в Росії викупив підприємець із Новокузнецька Олександр Говор. Як стало відомо 12 червня, після ребрендингу мережу вирішили перейменувати на «Смачно і крапка».

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *