СЕКРЕТИ СМАЧНОЇ КУХНІ

Зелений чай не впливає на рівень холестерину

зелений чай Reuters Health повідомляє, що зелений чай не може вважатися лікарським засобом для зниження рівня холестерину.

Для такого висновку, китайськими ученими було проведено 14 клінічних досліджень. Результати досліджень показали, що катехини, які містяться в зеленому чаї, зменшують процеси всмоктування «поганого холестерину» в кишечнику, проте ефект всмоктування – мінімальний. У всіх учасників експерименту рівень холестерину при споживанні зеленого чаю знизився менше, ніж на два відсотки.

Керівник програми профілактики серцевих захворювань в Каліфорнійському університеті Натан Вонг, заявляє: «Напій не слід вживати замість препаратів, що знижують рівень холестерину. Крім того, зелений чай може взаємодіяти з деякими ліками і знижувати їх ефективність, проте, зелений чай може бути корисним компонентом програми здорового харчування».

Зелений чай виробляється з тієї ж сировини, що і чорний чай, з однією різницею, він містить менше кофеїну. Лікарі радять у день пити не більше 5 чашок чаю. Адже зловживання чаюванням загрожує безсонням, дратівливістю і втомою.